Dureri abdominale si greață, ce sa fie?

Diverse Aderentele abdominale

Postata de Utilizator11567960539 cu 4 ani in urma.

Bună ziua, de vrio 5 zile am dureri abdominale in partea de sus a buricului si greață,fără vomă.Durerile nu sunt constante,adica apar si dispar si sunt mai frecvente cand fac miscare.Ma duc si la baie mai des ca de obicei.Am facut 2 teste de sarcina si ambele au ieșit negative. Mentionez ca acum 6 zile mi-am facut 2 vaccini,una pentru meningita iar alta împotriva cancerului uterin. Poate fi oare asta o cauză?Imi puteti spune cineva ce pot sa am?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Diverse/starile-de-greata-particularitati-medicale_7448