Durere

Diverse

Postata de NARCIS cu 8 ani in urma.

Buna ziua! La partea superioara a anusului mi-a apărut o bășica sau mai bine zis o bucata de carne care este rupta în doua si doare foarte tare. Ce ma sfătuiți să fac!

Raspunsuri (3)

FreeStyle11

acum 8 ani

Posibil hemoroid, ai dureri la defecatie? cat de mare este si ce culoare are? dar oricum cel mai sigur este sa consulti un medic.

NARCIS

acum 8 ani

Este aproximativ de marimea unui bob de mazare, este de culoare rosie si produce dureri foarte mari la defecatie.Am fost la farmacie si mi-a recomandat Cicatridin si crema de galbenele.La ce doctor imi recomandati sa merg

FreeStyle11

acum 8 ani

Cred ca este un hemoroid.Poti aplica o crema anti hemoroizi, pana iti trece.Daca nu dispare atunci mergi la dermatolog.