durere tampla

Diverse

Postata de Irynuka29 cu 11 ani in urma.

De vreo luna, de fiecare data cand apas cu degetele pe tampla stanga ma doare...este ca o intepatura care imi radiaza in toata jumatatea stanga de cap. Iar de indata ce opresc sa mai apas, ma mai doare cateva secunde si apoi durerea dispare.. In plus, nu stiu daca are sau nu legatura, insa cam in aceeasi perioada, daca nu chiar de mai mult timp a inceput sa imi lacrimeze ochiul stang. Acest lucru se intampla foarte des, cam de vreo 2-3 ori pe zi, fara sa existe vreun factor declansator.
Astept un raspuns de la cineva.

Raspunsuri (1)

Alex robulus

acum 8 ani

Ar putea fii din cauza tensiunii..si eu am la fel numai câ în partea dreaptă..du-te la un .edic şi te v-a ajuta..tensiunea..ori dacă te-ai lovit.