Durere splina !

Diverse

Postata de CoSmIn2096 cu 10 ani in urma.

Buna seara pe iubita mea o doare splina cand se rasuceste de vreo 3 ore cam asa ... M-a rugat inainte sa se duca la doctor sa postez si aici deoarece nu e in Bucuresti si nu poate ajunge decat in cateva zile ... Poate fi de la mancare ?? Nu a facut efort mare ca sa zicem ca provine din cauza efortului deci nu prea stiu care ar putea fi cauza ...

Raspunsuri (2)

CoSmIn2096

acum 10 ani

Nu stie nimeni ?

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Durerea trebuie investigata de catre un internist intrucat cauza poate fi alta: musculo-scheletala, renala, etc.