Durere mana stanga

Diverse

Postata de comentarii utilizatori cu 13 ani in urma.

Cam de aproximativ 7 zile ma doare mana stanga nu am facut efort nu am lovito durerea ma lovit dintr-o data dar nu ma doare mereu cand si cand durere este de la cot in sus cam la vreo 5 cm cand apas pe zona cu princina ma doare UN ajutor?!!

Raspunsuri (5)

floryny

acum 13 ani

Mergi la un control medical, poate ai o durere reumatica si doar medicul este in masura sa stabileasca cauza boli si sa-ti dea un tratament. Poati folosi Arthromer care este bun in durerile articulare. Sanatate

IonVasile

acum 13 ani

Poate fi vorba despre o durere musculara sau o problema de circulatie....

acum 13 ani

Nu stiu nu am nici o idee insa nu cred ca e o problema reumatica deoarece am doar 14 ani !

Dr. Maria Petrica

acum 13 ani

este f.probabil vorba despre o tendinita,destul de frecventa la aceasta varsta.ia celebrex 200 mg 1 tableta/zi,dupa mancare,cateva zile si local aplica prin masaj crema nifluril;incearca sa nu suprasoliciti cotul pana la vindecare.sanatate!

acum 13 ani

Va multumesc foarte mult pt sfaturi!