Durere la "muschiul sanului" si imi amorțeste bratul stang

Diverse Dureri de umar

Postata de MembruMobileApp1488787372 cu 7 ani in urma.

Buna ziua !!!Am 26 de ani si de 2 zile ma confrunt cu aceasta problema...am dureri deasupra sanului si continua pe brat...ba ma doare cotul ba umarul...precizez: sunt dureri usoare ...sincer imi este frica de un infarct... sunt fumator de 2 pachete pe zi...si am un serviciu de noapte...sa fie de la oboseala?

Raspunsuri (2)

Utilizator21553106896

acum 5 ani

Esti bine sanatos ? sa vad daca are rost sa ma strsez cu aceeasi "durere"

Mariana

acum un an

Mai are cineva aceste dureri de san stâng, umar brat,axila?