Durere intestinala

Diverse

Postata de Nica Diana cu 13 ani in urma.

Buna ziua ! Mama mea simte o durere intestinala in partea dreapta , de la operatia de apendicita pana coasta , iar la palpare , pe aceasta portiune ,se simte un fel de umflatura tare . uneori durerea este mai acuta , astfel trezind-o pe mama din somn , cautandu-si o alta pozitie pentru a se linisti . Ma puteti ajuta cu un sfat ?

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 13 ani

Ar putea fi o hernie. Sa consulte un medic chirurg.

arginina.ro

acum 13 ani

Normal ca trebuie sa ajunga rapid la un consult. Daca si voi puteti detecta o modificare, pt un specialist ar fi foarte simplu sa se lamureasca.Succes!

Nica Diana

acum 13 ani

Multumesc !

carmensimona

acum 10 ani

Stiu ca a trecut mult timp de cand ai deschis acest subiect,dar sper ca imi vei raspunde. Eu am 31 de ani si am aceeasi priblema. As vrea sa stiu care a fost diagnosticul mamei tale si daca s-a rezolvat. Multumesc anticipat!