Durere in partea stanga langa inima

Diverse

Postata de lucy26 cu 11 ani in urma.

Buna ziua!!!
Mia dat cineva 2 pumni in zona inimi in joaca..si de o saptamana ma doare o coasta si cand respir ma doare,cand masez ma doare!

Ce pot face,e grav!sau trebuie sa ma masez cu o alifie ceva?!

Multumesc!!!

Raspunsuri (1)

Psih. Roxana Olaru

acum 11 ani

Buna ziua,

Va recomand sa mergeti la medic deoarece exista posibilitatea ca una dintre coaste sa se fi fisurat. Nu va masati, ci mergeti la medic. Vorbiti cu medicul de familie care va va da trimitere catre medicul specialist.