durere in partea stanga langa buric

Diverse

Postata de liduk cu 11 ani in urma.

de cativa ani mia aparut o unflatura langa buric in partea stanga la circa 5 cm era insotita si de durere am mers la spital misa spus ca sar putea sa fie chist pe intestin misa facut ceva tratament si mia dat drumul acasa de aseara am o durere suportabila si sa inflat mai tare la palpare se simnte ceva tare durerea raspunde in spate nu ma pot misca unflatura se vede f bine ,ce ma sfatuiti sa fac

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consultati medicul chirurg pentru evaluare. Examenul de specialitate este necesar in vederea obtinerii unor recomandari .