durere de spate

Diverse

Postata de gabriela.pisicuta cu 11 ani in urma.

buna ziua acum 5 luni am nascut normal si de atunci au aparut problemele de sanatate prima problema cand ma duc la bae sunt constipata si ami curge putin sange si ma doare fundu,a doua ma doare burta in capu pieptului in partea dreapta si intepenesc de partea dreapta de spate de la coasta in jos si mai ales noaptea nu pot dormi,si a treia problema mia venit in luna febroarie menstruatia si acu luna lu martie nu mia mai venit deloc di n ce cauza ce se intampla cu corpul meu ce am va rog datimi urgent un raspun k nu mai stiu ce sa fac si ce sa cred

Raspunsuri (3)

Marinela

acum 11 ani

probabil aveti probleme cu constipatia si hemoroizii. Cel mai bun tratatament este cu bai de galbenele de 3 ori pe zi si sa administrati cate 10 picaturi de 3 ori pe zi sub limba. Sanatate!

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Sunt 3 probleme diferite care trebuie investigate separat: sangerarile anale- posibil hemoroizi anali - consult chirugical; durerile de spate- consult de medicina interna/reumatologic iar tulburarile menstruale- prin consult ginecologic.

gabriela.pisicuta

acum 11 ani

dear de ce consult ghirurgical ce posibil sa fie ceva grav sau?