durere de maini si genunchi

Diverse

Postata de alyna86 cu 11 ani in urma.

o durere insuportabila la mana stanga;ma doare foarte tare umarul cotul si inchietura maini,nu am simt tactil;mentionez ca aceasta durere o am de doua luni,acum simt aceleasi simptome si la mana dreapta si genunchi

Raspunsuri (3)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consultati medicul reumatolog pentru investigatii si tratament adecvat.

tincu maria

acum 10 ani

buna seara.intrebarea mea este?de 2 saptamani nu prea mai simt degetul mic de la mana stanga,nu prea mai am control asupra lui,il simt amortit tot timpul,furnicaturi ,problema este ca simt ca usor usor ar incepe si inelaru.ce i mi pute ti spune.multumesc

daniel

acum 10 ani

cmparati deflazacort 30mg si bea o pastila, pe zi,3 zile,dupa 3zile,se bea 3sferturi,dupa 3 zile,jumate,iar 3zile un sfert.