Durere de limba

Diverse

Postata de khrysss cu 10 ani in urma.

Salut! De vreo 2 zile ma doare limba, suna comic, stiu :)), dar e foarte deranjant si mi-au iesit si mici bubite pe ea. Ma doare in partea stanga la limbii, nu toata. Aveti idee din ce cauza?

Raspunsuri (3)

terapeut

acum 10 ani

Pentru aceasta problema incercati mai intai sa clatiti gura cu apa cu bicarbonat, zeama de lamaie, apa de argila, alternativ, sau una dupa alta, apoi badijonati limba cu Glicerina Boraxata. Pentru mai multe detalii ma gasiti la 0756028820. Multa sanatate.

khrysss

acum 10 ani

Multumesc! voi incerca sa fac asta. Daca nu isi revine te voi contacta!
E ceva periculos sau e o simpla infectie?

Utilizator11582645802

acum 4 ani

Bună. Ai rezolvat ceva?