Durere de cap

Diverse

Postata de MembruMobileApp303120 cu 8 ani in urma.

Buna ziua ! Sunt fata si am 15 ani .
De cateva zile am mereu dureri ale venelor de la tample .Simt ca-mi explodeaza. Doar daca tin degetele apasate pe tample se mai amelioreaza durerea. Si am dureri de cap si ameteala in fiecare zi .
Ce poate insemna ?

Raspunsuri (1)

membru304119

acum 8 ani

Imi cer scuze pentru mesajele anterioare.

Recomand sa faci analizele la inima. Mai amanuntite, o simpla electrocardiograma nu spune chiar tot, poarta holter pe 24 ore , timp in care poti face si putin efort, de exemplu sa urci scarile, sa vezi daca inregistreasa aritmii grave.ele la inima.

Cred ca este ceva care tine de presiunea vasculara, tensiune. Ce pastile iei?