durere de cap

Diverse

Postata de tynabn cu 13 ani in urma.

am o problema atunci cand sunt stresata sau ma gandesc intens la ceva dupa cateva ore incepe o durere intensa de cap care dureaza 2zile si parca nu mai pot sa ma adun.asta mi se intampla doar de cateva saptamani.Imi fac griji din orice si gandesc numai negativ

Raspunsuri (2)

Oana

acum 13 ani

Buna,

Ceea ce descrii pare a fi cefalee cauzata de stari de tensiune.
Citeste acest material si poti afla mai multe informatii utile:
//sfatulmedicului.ro/Cefaleea-si-migrena/durerile-de-cap-cefaleea-datorate-starilor-de-tensiune_322

Maria

acum 13 ani

Buna ziua
Pot sa va ajut. Daca sunteti interesata, scrieti-mi pe e-mail [email protected]. Daca imi lasati un nr. de telefon pot sa va sun eu.
Va doresc multa sanatate.