Durere buric

Diverse

Postata de florinbv cu 11 ani in urma.

Buna ziua, mama mea are o durere in zona buricului, mai ales cand atinge zona, se simte si balonata, a zis ca nu mananca mai nimic, dar are burta umflata. nu prezinta nici un semn in acea zona si nici nu s-a lovit accidental. daca puteti sa-mi spuneti o cauza? sau ce sa faca? nu are acces la doctor decat spre sfarsitul saptamanii.

Raspunsuri (5)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Poate fi o hernie ombilicala, insa pentru un diagnsotic cert este nevoie de un consult de specialitate.

maricica darie

acum 11 ani

in urma cu 30ani si mama mea simtea aceleasi dureri,,,am adus-o in bucuresti la SPITALUL COLTEA,,,,la un control i-a iesit hernie ombilicala,,,au operat-o,,,azi mam,a a implinit frumoasa varsta de 80ani,,,,este bine sanatoasa si fara probleme,,,doamne ajuta si pt mama ta

Elisa

acum 11 ani

ori hernie ombilicala ori paraziti in organism. Eu am avut tenia solium si exact la fel am avut simptomele. Poate incerca un pachet de detoxifiere si deparazitare Hulda Clark sa vada daca nu cumva simptomele sunt provocate de paraziti

Antonia

acum 11 ani

Am auzit si eu de acest pachet Hulda Clark. De unde se poate procura?

elisa

acum 11 ani

ekilibrium .ro