Durere buric

Diverse

Postata de crisothemis cu 12 ani in urma.

Buna ziua.
Am o durere la buric de vreo doua luni, aceasta fiind in jurul buricului, mai mult in partea de jos, mijloc.
Durerea nu este permanenta.
Nu am nici o alta boala.
Multumesc.

Raspunsuri (2)

crisothemis

acum 12 ani

Mai mentionez referitor la durerea de buric,ca doare doar cand stau in picioare. M-am apasat pe buric stand pe scaun s nu este nici o durere.

silvia

acum 11 ani

trebuie sa faci un test coproparazitologic! poti avea giardia sau alti paraziti intestinali.Sanatate!