doresc un sfat

Diverse

Postata de TEO_1990 cu 12 ani in urma.

am penisul curbat in sus(cam la 30 de grade)......nu ma deranjeaza in timpul actului sexual(adica nu am dureri),si doresc cateva sfaturi sau tratamente pentru a-l indrepta sau ai atenua curbura.....am citit despre aparatul proextender ca ar fi indicat i aceste cazuri? asa e sau e doar chestie de marketing?va multumesc

Raspunsuri (2)

Penis

acum 12 ani

Nu ajungi sa te sugi daca e in sus?

victoras

acum 12 ani

Cred ca nu ar trebui sa iti faci probleme de acest gen.Daca partenera nu e deranjata, pe tine nu te doare,atunci de ce sa faci ce este contra naturii??Cit despre primul raspuns....