Donatii

Diverse

Postata de alex19051988 cu 10 ani in urma.

Eu sunt din Arad si as vrea sa stiu daca exista spitale, clinici, cabinete , centre medicale, policlinici in orasul meu unde pot dona sperma si esti platit pentru acest serviciu. Ce altceva se mai poate dona ca sa primesti bani in schimbul unor servicii. Am mai auzit ca mai esti platit daca esti un fel de cobai pentru noile medicamente sau vaccinuri. Orice experiment, donatii etc. in care esti platit imi puteti spune va rog pe acest topic. As vrea sa stiu prin ce teste trebuie sa parcurga pacientul ca sa ajunga candidatul ideal.

Raspunsuri (3)

Raspuns

acum 10 ani

Intai trebuie sa-ti vinzi sufletul, si de abia pe urma iti poti vinde organele, lichidele si secretiile.
Sperma este acceptata numai daca e de buna calitate, a fost mulsa cu aparatura si nu este mai veche de 12 ore.Kilogramul se sperma se plateste cu 20 lei. Sper sa va ajute informatiile.

Diana

acum 10 ani

Aishaa... Omul e politicos si are niste intrebari la care daca nu stii raspunsuri concrete mai bine te abtii. Pastreaza-ti impresiile si mai ales observatiile malitioase care nu intereseaza pe nimeni.

alex19051988

acum 10 ani

Stii pe cineva care stie sa raspunda la intrebarile mele.