doctor ginecolog bun din suceava

Diverse

Postata de dana1993 cu 11 ani in urma.

buna ziua!sunt in cautarea unui medic ginecolog din suceava.as fi interesata de cateva sfaturi experiente

Raspunsuri (3)

eliza

acum 10 ani

daca prietenul meu ...a facuto fara prezervativ si a ejaculat..pe mine...aproape 6 luni riscam sa avem boli..sau sa raman insarcinata?va rog sa.imi raspunde-ti la intrebare multumesc frumos

izabella

acum 10 ani

am facut sex cu prietenul meu 6 luni fara prezervativ si nu am patit nimik ...dar el a ejaculat mereu..pe mine...e un risc sa....avem o boala sau.sa fiu insarcinata? va rog..sa imi raspundeti cu mai multe..raspunsuri concrete..multumesc

Natalia dascalu

acum 11 luni

Sunt în căutarea unui medic ginecolog