Doctor boli infectioase

Diverse

Postata de petrutapetruta cu 13 ani in urma.

Buna seara. Va rog frumos sa-mi recomandati un doctor de boli infectioase bun din Bucuresti. Va multumesc.

Raspunsuri (2)

Medic Epuran

acum 13 ani

Un medic infecţionist bun este Dr. primar Ştefan Ion de la Institutul Matei Balş (pavilioanele M.A.N)

Alex2012

acum 12 ani

Buna seara! in urma cu un an de zile am avut o relatie neprotejata si datorita acestui fapt m-am speriat pt ca mi se umflase preputul si aveam ca o matreata alba, actul sexual a fost in noiembire 2010 si am facut testul hiv 1 si 2 la 3 luni prin februarie 2011 si decembrie 2011 si ambele au iesit negativ, mai exista riscul sa mai apara pozitiv dupa aceste 2 analize pentru ca sunt speriat ca am o bronsita care desi o tot tratez trece foarte greu si mi-e frica, va rog mult de tot sa ma ajutati! cu un acest sfat! o seara buna.