disconfort

Diverse

Postata de marina88 cu 8 ani in urma.

Buna seara! Am 27 de ani si de 2 saptamani nu ma simt bine deloc la inceput am avut greata si dureri de cap 4 zile , ameteli,apoi dureri de stomac puternice, s-au transformat in dureri la fierre ,cred, si acum simt intepaturi in tot abdomenul si imi amirteste mana stanga si a inceput sa ma si doara.. va rog un sfat...nu la ce doc sa merg si ce analize sa cer

Raspunsuri (1)

Dr. Lavinia Ivanescu

acum 8 ani

Buna ziua , va recomand sa consultati un medic internist sau gastroenterolog pentru durerea abdominala si durerea de cap cu ameteli .
Paresteziile la nivelul membrului superior stang cat si durerea pot fi independente de patologia digestiva si puteti consulta un neurolog .