dezvoltarea penisului

Diverse

Postata de chefman cu 13 ani in urma.

sunt ingrijorata ca penisului fiului meu in varsta de 13 ani nu se dezvolta normal,greutatea si inaltimea e normal,,par pubian prezent dar penisul mi se pare ca a stopat in dezv.e f mic pt varsta lui cred sau e o dezv mai tarzie dar de ani de zile dezv e minima.A avut o fimoza cand era mic cu care am fost la dr ,nu stiu daca are vreo legatura cu asta dar subiectul e greu de discutat si observat deoarece se rusineaza.Nu stiu la ce dr sa merg daca e nevoie de asa ceva sau e inca in dezv si se va dezvolta in anii urmatori,totusi are 13 ani si jumate aproape.Multumesc.

Raspunsuri (3)

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

ochi negri

acum 13 ani

Cred ca un endocrinolog.

Iuli

acum 13 ani

Consultati cat mai curand un medic endocrinolog. Este momentul optim pentru a face ceva in acest sens.