detoxifierea organismului

Diverse

Postata de iuliana.julie cu 12 ani in urma.

Buna ziua.

Vreau sa gasesc o cura sau un produs pentru detoxifierea organismului. Am citit diverse articole despre argila, aloe sau alte produse pe baza de fibre. Problema mea este ca toate cer sa se consume zilnic o cantitate de 2 litri de lichid. Eu nu pot sa beau atata din pacate... nu stiu de ce dar cel mult un litru consum pe zi chiar si vara cand este caldura torida afara. Daca beau o cana de apa, urinez de 3 ori :( Nu stiu ce pot sa fac in privinta asta... este posibil sa am ceva probleme cu rinichii? nu m-au durut niciodata... doar urina este un pic urat mirositoare. Ma poate ajuta cineva cu un sfat va rog?
Chiar vreau sa fac o astfel de cura de detoxifiere... uneori ma constip.. sunt mai tot timpul obosita, nu am energie mai deloc... sunt mai mereu nervoasa... de balonare nu mai zic... am mereu burta cat un cimpoi mai ales dupa ce mananc..
Astept solutii daca aveti sau sfaturi!
Multumesc anticipat!

Raspunsuri (2)

deea

acum 12 ani

As dori o detoxifiere a organismului dar fara a lua vreun medicament ci sa urmez un program de cateva zile care sa duca la detoxifiere. Ce-mi recomandati . Mentionez ca am 18 ani insa parca simt nevoia unui astfel de program insa nu stiu exact cum sa-l concep. Si inca ceva cam cat dureaza un astfel de program, de cat timp are nevoie organismul pt a se curata /detoxifia?

eva31615

acum 10 ani

Pastile pentru detoxifierea organismului -
http://track.untoxin.ro/product/Untoxin/?uid=2484&sid=661&pid=128&bid=adc***aec