despre minoxidil

Diverse

Postata de ciciram cu 12 ani in urma.

buna seara,
as vre sa-mi spuneti cat de indicat este sa folosesc minoxidil si daca da rezultate,mentionez ca am un par foarte subtire si fragil si cade foarte mult.

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 12 ani

Este f indicat si da rezultate bune. Singura problema este ca daca incepi, il folosesti tot restul vietii. Daca intrerupi, pierzi tot ce ai obtinut.

Alex

acum 11 ani

Pierzi tot ce ai obtinut sau pierzi tot parul?

Pena

acum 12 ani

Fetele mele au parul lung care mai cade in perioadele stresante, gen sesiune. Impotriva caderii parului folosesc cu succes un produs naturist, samponul Chelstop. Ti-l recomand, se gaseste in farmacii si in mag Plafar, costa cam 10 lei.

Maria

acum un an

Varianta pentru barbati poate fi folosita de femei?*