despre inima

Diverse

Postata de carinacari cu 13 ani in urma.

de cateva zile ma doare zona inimi, am luat aspacardin dar tot ma ia cate un junghi la inima. as dori sfatul unui medic si daca se poate as dori sa ma contactati la [email protected]. va multumesc anticipat

Raspunsuri (4)

ada

acum 13 ani

Medicamentele nu se iau dupa ureche.Cele mai multe dintre ele pot avea efecte adverse f agresive.Cel mai bine ar fi sa mergeti la un medic.Sanatate!

Medic Epuran

acum 13 ani

Durerile în zona inimii pot avea multe cauze (nu sunt în mod obligatoriu cauzate de inimă). Stabilirea exactă a cauzei necesită un consult de specialitate, aşa încât ar trebui să consultaţi un medic internist

bancioiu elena

acum 11 ani

am jiunghiuri la inima

angelica cristea

acum 8 ani

ieri pe sotul meu a inceput sa il intepe inima rau.l-a tinut asa vre-o cateva minute si s-a linistit,dar de atunci i-a ramas un junghi la inima.ce credeti ca s-a intamplat????imi fac griji!