despre ginecologi

Diverse

Postata de surigux cu 13 ani in urma.

Cine a auzit de dr. ginecolog RACA NICOLAE din CRAIOVA? Va rog as vrea niste recomandari.

Raspunsuri (2)

Csara

acum 13 ani

Hmmm, din pacate nu te pot ajuta.... din Bucuresti, iti pot face recomandari cu placere, dar din Craiova...

de pe net

acum 13 ani

Prof. Dr. Nicolae Raca
Medic primar
Pentru a trimite un mesaj privat doctorului la adresa sa de email trebuie sa ai cont PREMIUM.

Atentie! Acest serviciu nu va garanteaza obtinerea unui raspuns din partea doctorului solicitat de dumneavoastra.

Atentie! Mesajele trimise vor fi moderate in scopul asigurarii unui serviciu de calitate.

Doctorbun.ro nu isi asuma responsabilitatea pentru sfaturile oferite de doctori!

Pentru a obtine un cont PREMIUM pentru 3 luni, trebuie sa achiti 3 euro plus TVA, prin SMS

Pentru a obtine un cont PREMIUM pentru 6 luni, trebuie sa achiti 5 euro plus TVA, prin SMS

Ce avantaje imi ofera un cont PREMIUM ?

Vreau cont PREMIUM 3 luni! | Vreau cont PREMIUM 6 luni!
Trimite o intrebare doctorului Nicolae Raca

Subiect:

Continut:
Pentru a trimite o intrebare, trebuie sa fii logat in cont..
Acceseaza contul tau

Inchide
Titulatura medic pr. obstetrica-ginecologie, competenta ecogr
Specialitatea 1 Obstetrica - Ginecologie
Sectie CLINICA I OBSTETRICA-GINECOLOGIE
Unitate Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Craiova
Tipul unitatii Spital Clinic Judetean de Urgenta
Judet Dolj
Adresa Institutiei Str. Maresal Ion Antonescu nr. 60, Craiova, jud. Dolj
Telefon Tel: 0251.132.498
Website nementionat