despre durere

Diverse

Postata de olgadonnie cu 12 ani in urma.

Buna ziua.Numele meu este Olga dar intrebarea o pun pentru iubitul meu.Are dureri constante care pleaca din zona testicolului drept si coboara spre anus.Medicii din Germania nu au putut sa ii spuna ce cauza are aceasta durere.Va rog din suflet,puteti sa imi dati macar un sfat?
Va multumesc anticipat.

Raspunsuri (2)

snickeritza

acum 12 ani

ar putea fi ceva grav!!!posteaza intrebarea la boli genitale masculine sa observe vre-un doctor intrebarea ta care e importanta!si detaliaza de cand are aceste dureri si ce alte simptome mai are,oricat de putin importante i se par lui.la rubrica"diverse" se posteaza intrebari mai putin urgente/importante.ai fi bine sa ceara a 2-a parere unui specialist.

Maria

acum 8 ani

Eu cred ca are nevralgie pudentala, mie după 6 ani mi-au desc in Austria la Akh