Degete picioare amortite

Diverse

Postata de nickcami cu 10 ani in urma.

Buna ziua!in urma cu o saptaman am facut ceva efort,urmand catrva zile de stat in picioare pe gresie,in zilele respective am observat ca am varful degetelor mari de la picioare amortite!m-am uitat pe internet si am citit ca niste chestii care m-au cam speriat!acum mi-e foarte frica sa nu fie ceva grav ca scleroza multipla!la doctor nu am putut ajunge,programarea aici in Franta se da foarte tarziu iar noi trebuie sa plecm zilele acestea!va rog,imi puteti spune cam ce ar putea fi,daca ar fi din cauza efortului sau statul in picioare pe gresia rece!va multumesc

Raspunsuri (4)

nickcami

acum 10 ani

nu-mi raspunde nimeni??

COCOSATUL ZAMBARET

acum 10 ani

NU ESTE NIMIC GRAV.. O SA TREACA IN 3-4 ANI!!!!

florin_88

acum 10 ani

nu cred ca este un motiv de ingrijorare este posibil ca din cauza gresiei reci circulatia periferica sa fi scazut.

ionel

acum 10 ani

Imi amortesc degetle la piciorul sting pe dedesubt ce poate fi?