de la ce poate fi?

Diverse

Postata de florimi cu 8 ani in urma.

buna seara.am si eu o intrebare .deasupra ochiului stang mi-a aparut o bucatica mica de carne crescuta ca un cos.la inceput am vrut sa il storc ,dar mi-am dat seama ca nu este de stors .vreau sa stiu ce poate fi?ma deranjeaza cateodata .

Raspunsuri (4)

Dr. Lavinia Ivanescu

acum 8 ani

Buna ziua , este greu de spus si va recomand sa consultati un medic dermatolog .

florimi

acum 8 ani

buna ziua, am fost la medicul dermatolog cu problema de la picior si I-am aratat ce am deasupra ochiului .dansa mi-a spus ca este un neg si trebuie ars. vreau sa stiu daca este periculos sau nu sa mi-l arda.mie cam frica. multumesc.

Dr. Lavinia Ivanescu

acum 8 ani

Buna ziua,aceasta este o interventie minora cu riscuri ce pot fi evaluate doar de medicul dermatolog . In mod normal nu pune probleme deosebite .

florimi

acum 8 ani

multumesc de raspuns.voi vedea ce spune dna. doctor.