De ce pensiul se scoala ft greu ?

Diverse

Postata de Utilizator11552587986 cu 5 ani in urma.

Am o problema , am o partenera care tot timpul faceam sex odata sau de 2 ori pe sapt si acm de la un timp recent , vrand sa facem sex nu mi se mai scula si m am speriat si nu am mai facut nmc dupa asta am.mai incercat dupa cateva zile am reusit iar acm mi sa int din nou sa fac 2 numere si la al treilea nu mi sa mai sculat ce sa fac?

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/disfunctia-erectila_692