De ce ma inteapa si ma doare in jurul inimii?

Diverse

Postata de MembruMobileApp1506097464 cu 6 ani in urma.

Am 17 ani. De mic am avut intepaturi mici in zona inimii dar acum 1 saptamana am avut o intepatura groaznica iar cand m am ridicat inima imi batea foarte tare. Amfost la urgente si mi auspus ca am lipsa de calciu si magneziu. Acum am fost la Sf. Maria in Iasi si am facut analize sange/scaun/ urina E.K.G si ecocardiograma si au iesit bune toate. Mi au zis sa iau doar calciu. Pot am altceva? Mi s a taiat si respiratia intr o seara, pot avea ceva la plamani? Astept un raspuns urgent, multumesc.

Raspunsuri (2)

MembruMobileApp1506097464

acum 6 ani

Primesc un sfat va rog?

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-ale-inimii-si-vaselor/bolile-de-inima-simptome-specifice_7535