De ce ma dor muschii de la gamba si tibie?

Diverse

Postata de MembruMobileApp1503955520 cu 6 ani in urma.

Buna ziua am 22 de ani sunt sofer profesionist si lucrez in domeniu de un an . Timp de un an nu am avut nici o durere musculara , toate bune si frumoase . Acum de cateva zile am inceput sa simt o durere musculara in zona gambelor iar situatia sa inrautatit dupa ce a apraut aceasi durere in zona tibiei . Aceasta durere o simt cand fac miscare (mersul normal,urcatul pe scari...) , cand stau pur si simplu in piciosre nu simt nici o durere . Tin sa precizez ca fac miscare aproape 30 min pe zi si alimentatia mea e destul de variata . Multumesc !

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/slabiciunea-musculara_10471