de ce are vaginul vanturi

Diverse

Postata de gina11122698 cu 15 ani in urma.

rog pe cineva sa ma lamureasca si pe mine de ce se presurizeaza vaginul cateodata in timpul actului sexual,ca apoi sa traga niste vanturi zgomotoase?

Raspunsuri (5)

gina11122698

acum 15 ani

rog pe cineva sa ma lamureasca si pe mine de ce se presurizeaza vaginul cateodata in timpul actului sexual,ca apoi sa traga niste vanturi zgomotoase?

Alexandra_hd

acum 14 ani

Se intampla deoarece in timpul contactului intra aer in vagin,iar apoi,cand iasa,face zgomote ciudate.Stai linistita ca nu e ceva iesit din comun,ni se intampla la majoritatea.

Carmen

acum 11 ani

De curiozitate am intrat pe net sa vad ce se discuta legat de acest subiect. Incredibil ce multi tolomaci sunt!!
Nu are legatura cu cati parteneri ai avut!, ori cu cat esti de stramta sau larga...
o sa observati fetelor ca "vanturile vaginale" apar doar dupa pozitia "pe la spate", doggie style*, si doar daca baietii scot penisul din vagin, repetat, in timpul penetrarii. e si normal sa intre aer.
si nu miros!! poate doar daca fata sufera de vreo candidoza, etc.

NimeniAltu

acum 11 ani

E ceva foarte firesc sa ''''scoti vanturi din vagin'''' eram odata cu fosta prietena in pat si tot scoteam penisu din vaginul ei si il introduceam repetat si asa a inceput sa scoata ''''vanturi din acela'''' ea se rusinase dar i-am spus ca este ceva normal

GuestUser

acum 8 ani

Plângeți in pumni sa plângeți!