dc imi tremura mainile?

Diverse

Postata de iftimie ionut-mirel cu 11 ani in urma.

am o problema de cativa ani imi tremura mainile si ma dor oasele in general umerii si maxilarul care cum trag putin curent imi pocneste ,,,,ma poate ajuta cnv cu niste sfaturi

Raspunsuri (3)

Ana

acum 10 ani

Fa analizele si vezi ce tip de infectie ai,se poate intampla sa fie ceva la mijloc.Eu am depistat o infectie ,de la care mi-a aparut tremurul mainilor si a capului...Va doresc sanatate multa!

iftimie ionut-mirel

acum 10 ani

multumesc mult

Carmen

acum un an

Iftimie ai scapat de acele dureri ? Aceleasi simptome le am si eu . Am luat tot felul de tratamente . Durerile sunt foarte mari .
Cum ai scapat de dureri ? Ce analize ai facut ? Ce tratament ?