date teoretice

Diverse

Postata de eco cu 15 ani in urma.

Stiu ca nu are legatura cu vreao boala dar as vrea si eu niste date deoarece nu am gasit nici unde
tectum , pretectum, canalul mezencefalic, ganglioni bazali (si daca se mai numesc si corpi striati),rinencefal, amigdalele cerebrala, hipocamp , neocortex, ventriculii laterali , sistemul limbic.
Daca nu aveti date macar recomandatimi niste carti pe care sa le studiez.
Sper sa nu va creez un stres sau sa fiu considerat antipatic. Multa sanatate si fericire.

Raspunsuri (1)

victor59104988

acum 15 ani

lasa-mi e-mailul tau sa-ti trimit o carte despre SNC