daca te oparesti cu apa clocotita,exsista posibilitatea sa ramai cu semne??

Diverse

Postata de ana1lia cu 12 ani in urma.

Pe 29 februarie,m-am oparit cu apa clocotita pe piciorul drept!M-am trata cu neopreol.Acum sa zic k m-am vindecat cat de cat;problema care ma framanta pe mine in acest moment este dak voi ramane cu semne?Am ramas cu niste urme vizibile...sufar foarte tare la gandul k asa am sa raman.Multi imi zik k voi ramane cu semne (ma gandesc k poate isi doresc lucru acesta),deoarece imi spun asa ,,sigur ai sa ramai cu semne'''' .Ce pot sa fac ,cu ce sa ma mai ung k sa previn acest lucru(adik sa nu raman cu semne).ASTEPT UN RASPUNS,VA ROG!

Raspunsuri (1)

Marian

acum 3 saptamani

Am citit despre necazul tău,eu am fost opărit cu apă clocotită pe 16 martie,am dureri și arsuri de nu ma pot încălțăminte,mi se curata la 2 zile și î-mi dă cuRegen -AG de către medic,nu sunt mulțumit de rezultate ce a-ți folosit de v-ați recuperat,mulțumesc frumos.