DACA AM CHISTURII POLICHISTICE DE 4-5CM PE AMBELE OVARE SI VRAU SA FAC AVOR ,DUPA POT SA MAI FAC ?

Diverse Avortul

Postata de membru322133 cu 7 ani in urma.

SUNT I,NSARCINA IN 3 SAPTAMANI ,SI AS VREA SA FAC AVORT DAR IMI E FRICA PENTRU CA AM CHISTURII PLOCHISTICE SI AS VREA SA STIU DACA EXISTA RISCA SA NU MAI POT FACE .VA MULTUMESC

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp1485981499

acum 7 ani

Buna seara, sa va mai gândiți nu faceți avort si eu am ovare polichistice si sunt însărcinată totul decurge normal si in urma sarcinii scăpăm de problema aceasta!