cyclo-progynova

Diverse

Postata de luma cu 13 ani in urma.

A luat cineva acest medicament? ingrasa? Va rog cine a facut tratament cu el sa-mi zica daca ingrasa.

Raspunsuri (3)

Gina2786382

acum 13 ani

si eu as fii interesata daca ingrasa ..sunt aschie am 28 de ani 170 cm si 45 kg

luma

acum 13 ani

Eu trebuie sa le iau si nu vreau sa ma ingras.

doina

acum 13 ani

eu am folosit acest medicament. l-am tolerant minunat, nu m-am ingrasat deloc, dimpotriva. N-am avut deloc probleme sau reactii ciudate. este cel mai bun substitutiv pe care l-am folosit pana acum. pacatul ete ca nu se mai gaseste.