Cum se ia Memo Plus?

Diverse

Postata de MembruMobileApp309982 cu 7 ani in urma.

Buna! Am cumparat acum 1 luna memo plus. Pentru examen. Asistenta mi-a spus sa il iau timp de 1luna-2 luni dupa. De ce? Afecteaza cu ceva daca nu mai iau? Adica am terminat cu examenul. Ce rost mai are sa iau?

Raspunsuri (1)

Psihoterapeut Roxana Patrascu

acum 7 ani

Buna seara,

Acceseaza online prospectul pentru Memo Plus:
http://www.memoplus.ro/produse/memoplus

Probabil ca asistenta se referea sa urmezi tratamentul cat mai din timp, pentru a-si face efectul.
In mod normal se adminitreaza la nevoie. La prospect nu scrie ca trebuie sa il iei musai pentru o perioada anume. Asadar, daca ai finalizat cu examenele, il poti intrerupe, insa pentru linistea ta, poti intreaba si la farmacie.

Toate cele bune!