Cum se fac creditele pentru consultatiile on-line?

Diverse

Postata de cu 14 ani in urma.

Cum se fac creditele pentru consultatiile on-line?
Stie cineva?
multumesc!

Raspunsuri (7)

Echipa SfatulMedicului.ro

acum 14 ani

Buna ziua,

In primul rand trebuie sa mentionam ca toate serviciile oferite de site-ul SfatulMedicului.ro sunt GRATUITE.
Cat despre creditele necesare consultatiilor medicale online trebuie sa stiti ca lunar fiecarui utilizator al site-ului SfatulMedicului.ro ii sunt alocate 3 noi credite, indiferent daca creditele alocate anterior au fost sau nu folosite.

Raspunsul intrebarii dvs. : utilizatorul nu trebuie sa faca ceva anume pentru a primi cele 3 credite lunar, dar nici nu i se va aloca un numar mai mare de credite.

Servicii oferite de SfatulMedicului.ro

- [url=//sfatulmedicului.ro/consulta-medicul]SfatulMedicului.ro - formular de consultatie[/url]

- [url=//sfatulmedicului.ro/clinici]Clinici medicale private si cabinete medicale clasificate in functie de specialitati medicale[/url]

- [url=//sfatulmedicului.ro/interpretor-analize]Interpretor de analize medicale[/url]

- [url=//sfatulmedicului.ro/teste-medicale]Teste, calculatoare si instrumente medicale[/url]

Speram ca informatiile oferite sa raspunda intrebarilor dvs. legate de site-ul SfatulMedicului.ro

Multa sanatate,
Echipa SfatulMedicului.ro

acum 14 ani

Multumiri!

Echipa SfatulMedicului.ro

acum 14 ani

Cu multa placere. Noi va multumim pentru ca accesati site-ul SfatulMedicului.ro si va invitam sa testati serviciile pe care le oferim utilizatorilor.

Toate cele bune,
Echipa SfatulMedicului.ro

gaby

acum 13 ani

astmul stadiul 2 afecteaza capacitatea de a conduce autovehicule?

darie

acum 8 ani

Buna ziua am o intrebare va rog am dureri la mijloc ma inteapa in talpa piciorului stang si ma doare muschil stang ce pot face va rog daca nu va deranjez ms

Utilizator11566409835

acum 4 ani

Buna seara!!Am spondiloza cervicala, am surzit de urechea stanga, am proteza auditiva iar in urechea dreapta am tiuit continu. Am ameteli numai in cap c,and merg sau stau in picioare ,ametesc si simt o presiune in cap. Ameteala este numai in cap. Iau tratament cu Milgama, Betaserc, Cavinton, Coaxil, Bromazepam, Rivotril si Gabaran. Va rog sa imi spuneti de ce imi ameteste capul si ma doare capul mai mult in frunte.

DORA T

acum un an

BUNA DIMINEAÈšA. MULTUMESC ANTICIPAT PENTRU CA EXISTATI
SI PENTRU UN POSIBIL RASPUNS. CUM TRATAM O DERMATITA PE POSTERIOR(NU STIU CE ESTE ) CONTACTATÄ‚ IN MATERNITATE DUPA OPERATIA CEZARIANA ?
O ZI BINECUVANTATA.