cum sa tatez diareea

Diverse

Postata de adryanapoop20 cu 12 ani in urma.

buna ziua am o iintrebare..cam de 3 zile am diaree ,am incercat cu furazolidon si toate metodele auzite...dar nimic credeti ca am ceva grav mi-a zis cineva ca posibil sa am paraziti intestinali va rog ajutati-ma

Raspunsuri (2)

carmen

acum 12 ani

in mod normal ti-as recomanda Imodium si un probiotic pt refacerea florei. dar daca problema dureaza deja de cateva zile si nu trece, cred ca ar fi bine sa mergi la un doctor. problema poate fi mai complicata.

kata

acum 12 ani

incearca cu vitaminele b, lipsa de b3 poate da diaree