cum sa ma tratez

Diverse

Postata de ioan12992490 cu 14 ani in urma.

De aprox o luna,fara a depune vreun efort fizic,am inceput sa am niste dureri insuportabile la bratul drept.Mai exact la incheietura cotului,dar durerile sint in zona interioara articulatiile,muschii din zona de unde se recolteaza singe pentru analize.Ce ma invatati sa fac pentru a ameliora aceste dureri? MULTUMESC ANTICIPAT Isacila.

Raspunsuri (5)

Nicoleta

acum 14 ani

Incearca sa completezi o fisa medicala de pe acest site si un medic iti va raspunde la problemele tale. Fisele sunt gratuite. //sfatulmedicului.ro/consulta-medicul

Sanatate multa!

Stanciu György

acum 14 ani

Să aveţi în locuinţă >=23 grade Celsius. Astfel se rezolvă de la sine.

Martha

acum 14 ani

Cititi despre sindromul de coasta cervicala. Se poate manifesta si la modul cum descrieti dvs. durerea. Faceti o radiografie a zonei cervicale.

nicole

acum 14 ani

si eu am avut dureri de"cot" care pot fi tare enervante...mi-a spus dr. ca-i epicondilita, au trecut in timp cu ajutorul unui antiinflamator si o terapie cu laser....Sanatate!!

nelutu

acum 14 ani

de circa un an trec prin niste crize de disconfort din cauza unor cosuri in nas.Dupa ce am facut analize locale mi-aspus ca este un parazit local am luat agmentin si a trecut cosurile insa acum se usuca pielae si crapa in interiorul narilor ca si cum ar fi arse am dat cu unguent baneocin dar tot nu trece, am mai folosit picaturi Garasone insa tot nimic ce ar putea fi daca nici medicul nu stie.