CUm sa ma ingras?

Diverse

Postata de bebyta 87977 cu 13 ani in urma.

Buna am 18 ani si 40 de kg si 1,67 as vrea sa stiu o alimentatie sau vitamine care ar putea sa ma ajute sa ma ingras...

Raspunsuri (3)

Devis22

acum 13 ani

esti baiat ?

Dania

acum 13 ani

Numele meu este Dania C. si sunt consultant independent in Hebalife.Daca vrei sa cunosti o posibilitate sanatoasa de ingrasare ma poti suna la numarul de telefon 0744876664.
Consultanta este gratuita , iar cura pe care urmeaza sa fie urmata este individualizata.
Cu respect ,
Dania C.

bebyta 87977

acum 13 ani

Sunt fata