cum pot tratat o problema la ochi

Diverse

Postata de andreea-silvia cu 10 ani in urma.

Buna seara ,as avea si eu o intrebare si daca aveti raspunsuri sau sfaturi va rog sa imi trimiteti.Problema este la tatal meu si consta in faptul ca el are un ochi de sticla de cand era mic si cu ala nu vede iar acum este afectat celalalt ochi ,l-am intrebat de nenumarate ori ce are dar nu vrea sa-mi spuna si stiu ca e destul de grav iau dat picaturi ochelari dar tot isi pierde din vedere si e posibil sa orbeasca si ma ingrozeste ideea asta ,o operatie e destul de costisitoare e in de de 28000 de euro si nu ne permitem .Stiti cumva un tratament sau ce pot face in situatia asta???Va rog frumos sa-mi raspunde-ti e fff urgent.Multumesc.

Raspunsuri (2)

terapeut

acum 10 ani

Pentru problema expusa, eu recomand Argila Albastra de Raciu, comprese cu cataplasma de argila. pentru mai multe detalii ma puteti suna la tel. 0756028820. Multa sanatate.

andreea-silvia

acum 10 ani

Multumesc frumos pt raspuns dar acum am aflat ca la acel ochi GLAUCUM si acum nu stiu daca poate folosi remediul dat de dumneavoastra si daca al poate folosi cum trebuie sa-l foloseasca si de unde pot cumpara si daca stiti cumva cat costa si cat tratament trebuie sa faca cu aceasta argila albastra de raciu. Multumesc frumos si astept raspuns de la dumneavoastra