Cum pot scapă de durerile de sub brațe??

Diverse

Postata de Popescu Nicoleta cu 2 ani in urma.

Am niște dureri sub brațe și se întinde spre umeri în sus spre gât și cap și deasupra sânilor, am făcut niște analize la sânge și am volum mediu eritrocitar 75 ,hemoglobina eritrocitara medie 24,9 colesterol total 220,62, sideremie 113,,96 ,trigliceride 62,vitamina D 14,26. Medicul de familie mia prescris ketonal, vitamina D3 și gel Diclac da nu dă rezultate ce ar putea fi?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-ale-inimii-si-vaselor/legatura-dintre-durerea-de-mana-si-atacul-de-cord_11497