cum pot rezolva

Diverse

Postata de myta89 cu 10 ani in urma.

AM O SENZATIE DE BOLOVAN IN BURTA DEASUPRA BURICULUI CARE SE DECLANSEAZA MAI ALES SEARA SI CARE DISPARE DUPA DEFECARE SAU DUPA CE MANANC CEVA SI MAI AM SI BORBORISME SI CATEODATA BALONARI CE POATE FI???

Raspunsuri (5)

Adrienne

acum 10 ani

Mergi la un medic gastroenterolog . Pare o afectiune a colonului transvers .

myta89

acum 10 ani

ce afectiune poate sa fie la colonul transvers???

Adrienne

acum 10 ani

Poate fi : sindrom colon iritabil .Doar medicul gastroenterolog se poate pronunta.

Miruna

acum 10 ani

incearca tratamentul cu zeolitul lichid, are efect extraordinar asupra balonarilor si a gazelor. De asemenea, elimina toxinele acumulate in organism.

Diaana

acum 10 ani

Incearca niste enzime digestive, imbunatatesc digestia si absorbtia de substante nutritive de către organism , menținerea pH-ul la nivelul tractului gastro-intestinal și au rolul de a proteja împotriva bacteriilor și virusurilor dăunători . sau acidophilus.