Cum fac?

Diverse

Postata de cu 12 ani in urma.

Buna.am intrat de cateva minute de curioasa.acum vreau sa`mi sterg contul.cum fac?multumesk

Raspunsuri (2)

adis

acum 11 ani

nu pot sa cred ca sunt asa neseriosi astia de la (sfatulmedicului.ro).si eu vreau sa sterg contul si nu stiu cum.a fost bine pana au inceput sa ceara bani.adio

vasiloiu elena

acum 10 ani

buna ziua doresc sa mi se stearga contul urgent ma-m straduit o ora si nu am gasit nicaieri explicatii pe site asa ca am apelat la dumneavoastra!va multumesc!