cum as putea sa slabesc repede,usor si sa nu fie foarte costisitor ?

Diverse

Postata de zzuzza cu 13 ani in urma.

cum as putea sa slabesc repede,usor si sa nu fie foarte costisitor ?

Raspunsuri (5)

hera

acum 13 ani

Nu mananci.

AlyiaX

acum 13 ani

E nevoie de voinţă. Oricât de multe sfaturi ai primi, nu o să reuşeşti să le respecţi dacă nu ai voinţă şi motivaţie. Nu e nevoie de aşa-zisele ajutoare, pastile, plante, ceaiuri... Trec prin acelaşi fenomen. Deci...spor la slăbit!

zzuzza

acum 13 ani

sincer as incerca si un stimulator,gen pastile sau ceaiuri ... pt ca nu ma pot tine de sport si nici de un anumit regim ... am incercat si a esuat ... oriucum multumesc pt sfat !

mariana

acum 13 ani

contacteaza-ma la [email protected], sunt nutritionist!

david

acum 8 ani

sambata am fost la dumneavoastra si astept reteta pe email asta.ms frumos
David iuliana