cresterea imunitatii

Diverse

Postata de cu 15 ani in urma.

daca cineva s-a comfruntat cu o situatie de scadere generala a imunitatii(slabire,ametiala,lipsa de aer,imposibilitatea de a manca si a se ridica...) pe fondul aparitiei unor ganglioni mediastinali,insa fara o diagnosticare clara a unei boli(limfom sau boalaHodghin),chiar infirmate in urma ex.anatomopatologic,
va rog sa-mi spuneti ce tratamente ar putea fi utile intr-o astfel de situatie,in special pentru ridicarea imunitatii si intarirea fizica.va multumesc anticipat.

Raspunsuri (1)

Popa40

acum 15 ani

Buna
si eu am avut o mare problema mare cu imunitatea, dar folosesc niste produse naturiste foarte bune de 2 ani de zile si pot sa spun ca ma simt excelent, mai ales ca pe cele din farmacii nu reuseam sa le asimilez deloc.