copil

Diverse

Postata de treizecisitrei cu 13 ani in urma.

vitamina C pot da la un copil de 2 ani si daca da care sunt mai bune _?multumesc

Raspunsuri (2)

raluca

acum 13 ani

Am auzit ca vitamina C cu propolis pentru copii ar fi buna, ajuta la imunizarea organismului si este indicata impotriva racelii, gripei, infectiilor respiratorii.

Csara

acum 13 ani

Da, inca din primele zile de la nastere se poate da vitamina C unui copil. Eu i-am dat puiului meu si ii dau in continuare 10 picaturi aproape zilnic de vitamina C naturala (asa se numeste). Chiar el imi reaminteste daca uit sa-i dau doza zilnica.